02141363631 info@omrino.com

کدام بیمه را ؟

شرایطت رو بگو تا بیمه ی ..

در کشورهای توسعه یافته بخشی از درامد خود را به شرکت های بیمه انتقال می دهند تا……

بیمه مستمری

بیمه مستمری بازنشستگی ویژه ای که برای شخص شما طراحی و ارائه میشود و مهم نیست که سن شما الان چقدر هست فقط با خیال راحت مستمری تو دریافت کن .

بیمه
عمرو سرمایه گذاری

تفاوت سرمایه گذاری در بانک و بیمه رو میتوان به زبان بسیار ساده بیان کرد که برای شما و هر فرد دیگه قابل درک بوده و بتواند خود تصمیم بگیرد که بیمه بخرد یا در بانک سرمایه گذاری کند.

بیمه تمام عمر

حالا که پا به سن گذاشتم نمی دونم که برای بعد از خود چه ارثی ماندگار بزارم که خانوادم (دخترم،همسرم،نوه ام، پسرم ) بتونند از این پشتوانه به خوبی برخوردار شده و زندگی خوبی داشته باشن.

بیمه عمرمانده بدهکار

در همه جای دنیا و ایران وقتی ما چیزی را اقساط ی انتخاب میکنیم و تمام ضمانت نامه های لازم رو هم که میدهیم باز یک کار خوب رو بیمه برامون انجام میده ، اونم با حق بیمه کم تمام اقساط من رو بعد از مرگم پرداخت می کنه.

بیمه سنوات کارکنان

طبق قانون کار کشور عزیزمان ایران ، کارفرمایان محترم در پیایان هر سال باید یک ماه ازحقوق کارکنان روبه عنوان سنوات پایان خدمت در نزد خود یا شرکت بیمه ای ذخیره نموده و در زمان اتمام همکاری کارمندخود،به اوبا سودپرداخت…

بیمه عمر زمانی

همیشه به این فکر کردم که حالا من شغل خاصی دارم چطوره که خودم رو بیمه یکساله کنم اگر در این مدت یکسال اتفاقی افتاد ، حداقل یه اندوخته ای خوب برای خانوادم گذاشته باشم به یادگاری ، آخه با این شرایط که ….

مجموعه‌ای از هدایای گسترده

طرح های اختصاصی

برای مناسبتهای خاص

همیشه پاسخگو هستیم!

یا آنلاین درخواست بیمه نامه

بیمه  نامه مستمری به بیمه نامه ای گفته می شود که زمان و مدت پرداخت حق بیمه مشخص و ابتدا و شروع دریافت مستمری نیز مشخص و مدت زمان دریافت مستمری و حداقل افزایش سالیانه آن نیز مشخص باشد البته باید بگم که روی سند بیمه نامه باید قید شود بیمه نامه مستمری

31 36 36 41 (۰۲۱)
info@omrino.com

تهران میدان آرژانتین ،خیابان وزراء ، خیابان هفتم ، ساختمان شماره 10

۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر

حتی روزهای تعطیل

error: اجازه کپی برداری نیست

در خانه بمانیم

عمرینو

به دلیل شیوع بیماری کرونا، تیم پشتیبانی عمرینو به صورت دورکاری انجام وظیفه می کنند.

به همین جهت همچنان درتماس هاس شما چه ایمیل و چه از طریق چت آنلاین پاسخگو هستیم

با موفقیت مشترک شدید!

این را به اشتراک بگذارید